Informácie pre vás

 • Nová webová stránku www.mtec.skČítajte viac

 • Dňa 17.7.2017 sme uviedli do prevádzky  našu novú webovú stránku www.mtec.sk, na ktorej sme v poslednom období intenzívne pracovali. Našim cieľom bolo dosiahnuť moderný vzhľad, prepracovať štruktúru stránky pre prehľadné a jednoduché používanie, ako aj zlepšiť zobrazenie pre mobilné zariadenia.


  Tešíme sa tak z úplne nového dizajnu stránky. Stránkou vás prevedie prehľadné menu a poskytne všetky potrebné informácie o firme, produktoch a technológiách. V kontaktoch nájdete priame telefónne čísla a e-mailové adresy na kontaktné osoby podľa jednotlivých oddelení spoločnosti.


  Naše produkty a technológie sú neustále aktualizované o nové fotografie, obrázky a popisy zariadení a ich funkcií.  Zároveň sú už v plnej prevádzke postupne dopĺňané všetky jazykové mutácie stránky. 


  Veríme, že nová stránka osloví aj vás a ponúkne vám všetky potrebné informácie.  V prípade akýchkoľvek dotazov nás prosím kontaktujte. Budeme sa tešiť na spätnú odozvu.

   

 • Výstava LIGNA 22.-26.05.2017Čítajte viac

 • V máji 2017 sa koná tradičná medzinárodná výstava LIGNA v Hannoveri v Nemecku. Firma M-TEC sa zúčastní ako vystavovateľ v sekcii Piliarskych technológii v hale 25, stánok F01. Srdečne Vás pozývame na návštevu nášho stánku. Predstavíme Vám úspešné akcie minulých rokov, novo vyvinuté zariadenia ako napr. priebežné lineárne otáčanie reziva, kompletnú mechanizáciu na stohovanie dlhých lepených nosníkov, priečne deliace píly na MDF alebo lepené dosky. Zároveň sa tešíme, že Vám budeme vedieť pomôcť z realizáciou Vašich predstáv v oblasti dopravníkových systémov na kompletné spracovanie dreva. .

 • VÝSTAVYČítajte viac

 • Ďakujeme všetkým návštevníkom za záujem o našu produkciu, ktorý prejavili pri návšteve v našom stánku na výstave Holzmesse Klagenfurt v Rakúsku v septembri 2016. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri realizácii nový projektov v oblasti dopravníkových sytémov. Radi Vás privítame na nasledujúcej výstave Ligna 2017 v nemeckom Hannoveri.
 • Holzmesse Klagenfurt 1.- 4.9.2016Čítajte viac

 • V septembri sa koná tradičná medzinárodná výstava Holzmesse v Klagenfurte. Firma M-TEC sa zúčastní ako vystavovateľ v sekcii Sägewerkstechnik v hale 01, stánok E08. Srdečne Vás pozývame na návštevu nášho stánku. Predstavíme Vám úspešné akcie minulých rokov, novo vyvinuté zariadenia ako napr. priebežné lineárne otáčanie reziva, kompletnú mechanizáciu na stohovanie dlhých lepených nosníkov, priečne deliace píly na MDF alebo lepené dosky. Zároveň sa tešíme, že Vám budeme vedieť pomôcť z realizáciou Vašich predstáv v oblasti dopravníkových systémov na kompletné spracovanie dreva.

 • 12. výročie založenia firmyČítajte viac

 • Firma M-TEC oslávila 12. výročie od svojho založenia. Počas tohto obdobia sme zrealizovali mnoho náročných projektov v oblasti drevospracujúceho priemyslu ale aj v iných priemyselných odvetviach. Vybudovali sme si stabilné miesto na európskom trhu a získali si mnohých spokojných zákazníkov. K 12. výročiu bola vyvinutá nová webová stránka, ktorá prehľadne kategorizuje produkciu spoločnosti. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom.

 • 10. výročie založenia firmy M-TECČítajte viac

 • Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, zákazníkom a obchodným partnerom. v

Kontaktné informácie

 • M-TEC, s.r.o.
  Langsfeldova 1
  036 01 Martin
  Slovensko

  IČO: 36 416 843
  DIČ: SK2021796887

  Telefón: +421 (0) 43 3241 202
  Fax: +421 (0) 43 3241 120
  e-mail: mtec[at]mtec.sk
  WWW: www.mtec.sk